Pełny ekran
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Czerwony – Reduta – 50 m²
- 580 000 zł
- 11 960 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – os. Szkolne – 71,38 m²
- 495 000 zł
- 7 140 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Niepodległości – 2 pokoje
- 335 000 zł
- 8 589 zł / m²
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Galicyjska – po remoncie
- Miesięcznie 1 800 zł
- 320 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Francesco Nullo – 3 pokoje
- 549 000 zł
- 8 714 zł / m²
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 37 m²
- 1 000 zł / 1000
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Cystersów – 53m²
- 624 999 zł
- 11 792 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Płaszów – ul. Krzywda – 70,68m²
- 730 000 zł
- 10 328 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Olsza – ul. Cieplińskiego – 48,5m2
- 489 000 zł
- 10 082 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieżanów – Telimeny – 53 m²
- 396 000 zł
- 7 542 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – os. Centrum E
- 385 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Podgórze – Mały Płaszów – 37 m2
- 320 000 zł
- 8 648 zł / m²
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Bieńczyce os. Niepodległości
- 1 200 zł
Lokal niemieszkalny na wynajem – z podjazdem – Grzegórzki – ul. Nullo
- 900 zł / Czynsz
Kawalerka do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji!
- 369 000 zł
- 13 666 zł / m2
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie
- 329 000 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Bieńczyce – os. Jagiellońskie
- 1 100 zł