Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieżanów – Telimeny – 53 m²
  • 396 000 zł
  • 7 542 zł / m²

Informacje

Numer oferty: Primo18576
  • Mieszkanie
  • Nieruchomość
  • 2
  • Pokoje
  • 2
  • Sypialnie
  • 1
  • Łazienka
  • 52,54 m²
  • Metraż
  • 1980
  • Rok budowy

Opis

Kraków – Bieżanów – Telimeny – 53 m²

Nieruchomość: Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 52,54m², składające się z: przedpokoju, dwóch osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc oraz loggi. Do mieszkania przynależy piwnica (pow.5,1m²) Ekspozycja dwustronna: północ- południe.

Pokoje: Mniejszy na planie kwadratu (pow.16m²), większy na planie prostokąta (pow.20m²), z większego pokoju znajduje się wyjście na loggie, która znajduje się na całej długości pokoju. Ściany – gładzie, podłoga – płytki PCV, oraz panele. Okna nowe plastikowe. Mieszkanie 10 lat temu przeszło generalny remont (wymiana wszystkich instalacji, płytki, panele, drzwi wejściowe, oraz drzwi wewnętrzne). Ogrzewanie centralne, miejskie.

Stan budynku: (Bardzo Dobry) czteropiętrowy blok z 1980 roku. Przy budynku znajduje się wewnętrzny parking. Na terenie osiedla liczne punkty handlowo- usługowe, sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw, przychodnia. Osiedle położone jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, a wokół znajduje się dużo zieleni.

Komunikacja: tramwaje – 3, 9, 13, autobusy – 133, 143, 163, 183, 234.

Odległość od centrum: 25 minut autobus/szybki tramwaj, 15 minut samochód.

Zapraszamy na prezentacje

  • Adres: Telimeny, Kraków, Polska
  • Miejscowość: Kraków
  • Województwo: Małopolskie