Pełny ekran
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Bronowice – Sołtysa Dytmara – 50m2 – 2 pokoje
- 1 550 zł
- 550 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – Bieńczyce – os. Kazimierzowskie – 1 pokój – 25m2
- 229 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – Bieńczyce – Os. Albertyńskie – 1 pokój – 25m2
- 230 000 zł
- 9 349 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Kazimierzowskie – 2 pokoje – 43m²
- 346 000 zł
- 8 046 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – os. Bohaterów Września – 99.5m2 – 4 pokoje
- 850 000 zł
- 8 500 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Grzegórzki – ul. Chodkiewicza – 17,83m2
- 290 000 zł
Działka rekreacyjna z domem na sprzedaż – Jaksice-k/Miechowa -42 ary
- 135 000 zł
- 32 zł / m2
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Dąbie – ul. Półkole – 2 pokoje
- 1 550 zł
- 420 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Kazimierzowskie – 2 pokoje – 44m²
- 339 000 zł
Do wynajęcia mieszkanie – Grzegórzki – Aleja Pokoju- 36m2
- 1 600 zł
- 340 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż- Grzegórzki – ul. Nullo – 50m2
- 465 000 zł
- 9 300 zł / m2
Mieszkanie na sprzedaż – Łobzów – Józefitów – 64,5m2
- 765 000 zł
- 11 860 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – os. Willowe – 2 pokoje – 46m²
- 320 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bronowice Małe – ul. Żelechowskiego – 51m2
- 499 000 zł
- 9 784 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Olsza – ul. Ugorek – 3 pokoje – 50,2 m²
- 430 000 zł
- 8 565 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia- Kraków – Dąbie – ul. Widok
- 1 370 zł
- 390 zł / Czynsz
Dom na sprzedaż – Wielka Wieś – Biały Kościół – 4 Pokoje – 134m2 – [1600m2 działka]
- 600 000 zł
- 4 477 zł / m²
Dom na sprzedaż – Gołcza – Szreniawa – 4 pokoje – 103 m² [900 m² działka]
- 375 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Francesco Nullo – 1 pokój – 36,3 m²
- 329 000 zł
- 9 063 zł / m²