Pełny ekran
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Olsza – Cieplińskiego – 49m2 – 3 pokoje
- 2 500 zł
- 520 zł / czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały – Azory – ul. Stachiewicza
- 399 000 zł
- 11 022 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dąbie – ul. Na Szaniec – 2 pokoje – 36m2
- 369 000 zł
- 10 336 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Olsza – ul. Idzikowskiego – 29,5 m2 – DO NEGOCJACJI.
- 350 000 zł
- 11 864 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Grzegórzki – aleja Pokoju – 65m2
- 2 500 zł
- 650 zł / czynsz administracyjny
Mieszkanie na sprzedaż – Krzeszowice – ul. Żbicka – 49 m2
- 394 000 zł
- 8 040 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Krowodrza – Konwisarzy.
- 2 000 zł
- 700 zł / czynsz administracyjny
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dębniki – ul. Pychowicka – 2 pokoje – 35,20 m²
- 398 000 zł
- 11 307 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Kościuszkowskie – 1 pokój – 31m2
- 279 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Bobrowskiego – 2 pokoje – 43,15 m²
- 443 000 zł
- 10 300 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Jagiellońskie – 1 pokój – 24m2
- 236 000 zł
Partycypacja TBS – Kraków – Nowohucka – 3 pokoje – 63,40m²
- 140 000 zł
- 2 208 zł / m²
Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 2 pokoje – 41m2
- 1 300 zł
Lokal niemieszkalny – Sprzedaż – Kraków – Bieńczyce
- 35 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dąbie – ul. Bajeczna – 3 pokoje – 47,36 m2
- 450 000 zł
- 9 500 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – os. Willowe – 3 pokoje – 46m2
- 408 000 zł
Na sprzedaż dom 200 m2 działka 37 arów- Wymysłów- pow. miechowski
- 929 000 zł
- 4 645 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegorzki – płk. Francesco Nullo – 1 Pokój – 40m2
- 409 000 zł
- 10 225 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Mistrzejowice – os. Piastów – 4 pokoje – 64m2
- 532 000 zł
Działka budowlana – Oderne- Uście Gorlickie – 29 arów
- 220 000 zł
- 76 zł / m²