Pełny ekran
Udział w Kamienicy na sprzedaż – Kraków – ul. Prochowa
- 900 000 zł
- 3 536 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Bieżanów – ul. Podłęska – 100 m2 – 4 pokoje + garaż
- 3 200 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Grzegórzki – Francesco Nullo – 35,5m²
- 1 900 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Podgórze – ul. Wielicka – 51.27m2 – 2 pok
- 580 000 zł
- 11 300 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowy Bieżanów – ul. Podłęska – 4 pokoje – 71 m2
- 645 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Szafera – 3 pokoje – 75m2
- 850 000 zł
- 11 333 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowy Bieżanów – ul. Heleny – 3 pokoje – 61,50 m2
- 459 000 zł
- 7 463 zł / m²
Miejsce postojowe w garażu podziemnym na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Prochowa
- 90 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Sądowa – 2 pokoje – 46,8 m2
- 565 000 zł
- 12 073 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Al. Pokoju – 3 pokoje – 65,5 m²
- 649 000 zł
- 9 908 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Krowodrza – Łobzów – ul. Józefitów – 2 pokoje – 64,64 m²
- 920 000 zł
- 14 232 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Stare Miasto – ul. Krowoderska – 3 pokoje – 65 m²
- 789 000 zł
- 12 138 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Sądowa
- 700 000 zł
- 10 448 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – al. Daszyńskiego – 2 pokoje – 48m²
- 612 000 zł
- 12 750 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały – ul. Nad Sudołem – 47,70 m2 – 3 pokoje
- 440 000 zł
- 9 224 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Francesco Nullo – 35,5m²
- 399 000 zł
- 1 123 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dąbie – Al. Pokoju – 3 pokoje – 46,71 m²
- 499 000 zł
- 10 682 zł / m²