Pełny ekran
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Płaszów – ul. Myśliwska – 3 pok
- 860 000 zł
- 14 226 zł / m²
Kraków – Nowy Prokocim – ul. Konrada Wallenroda – mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią – 31,80 m2
- 459 000 zł
Kraków – os. Złocień – ul. Mariana Domagały – 1 -pokojowe – 33,75 m2
- 480 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Czyżyny – os. 2 Pułku Lotniczego – 3 pokoje – 53m2
- 550 000 zł
- 10 305 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Wzgórza Krzesławickie – os. Na Wzgórzach – 47m2 – 2 pokoje
- 355 000 zł
- 7 553 zł / m2
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Kazimierzowskie – 3 pokoje – 43m2
- 360 000 zł
- 8 372 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Wzgórza Krzesławickie – os. Na wzgórzach – 39m2 – 2 Pokoje
- 329 000 zł
- 8 435 zł / m²
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Mistrzejowice – os. Bohaterów Września – 40m²
- 2 200 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 44m² – 2 pok
- 369 000 zł
- 8 386 zł / m²
Lokal usługowy na wynajem – Kraków – os. Kombatantów – Mistrzejowice – 80m²
- 3 200 zł
- 3 200 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Bieńczyce – os. Przy Arce – 38m²
- 1 900 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Bronowice – ul. Bronowicka – 3 pokoje
- 2 800 zł
- 600 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 45m2
- 565 000 zł
- 12 555 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – ul. Bardosa – 36m2
- 534 000 zł
- 14 833 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bronowice Wielkie – 2 pokoje – 60m2
- 630 000 zł
- 10 430 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Czyżyny – ul. Ciesielskiego -32m2
- 499 000 zł
- 15 593 zł / m2
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Kościuszkowskie – 39m2
- 495 000 zł
- 12 692 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 51m2
- 599 000 zł
- 11 745 zł / m2
Mieszkanie na sprzedaż – OLKUSZ, ul. Górnicza, 2 pokoje
- 299 000 zł
- 6 500 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieńczyce – os. Albertyńskie – 41m2
- 537 000 zł
- 13 097 zł / m2