Pełny ekran
Mieszkane na wynajem – Kraków – Prądnik Biały – Białoprądnicka – 1 pokój
- 2 200 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – ul. Kordylewskiego – 3 pokoje – 86m2
- 3 500 zł
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Stare Miasto – Wiślna – 70m2 – 2 pokoje
- 3 250 zł
- 580 zł / Czynsz
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały – ul. Pachońskiego – 3 pokoje – 65m2
- 799 000 zł
- 12 292 zł / m2
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Nowa Huta – os. Krakowiaków – 2-pokojowe – 50,73 m2
- 2 600 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Podgórze Duchackie – ul. Adama Bochenka – 2 pokojowe – 38,68 m2
- 560 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Nowy Prokocim – ul. Teligi – 3-pokojowe
- 655 000 zł
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Grzegórzki – Al. Pokoju – 55m2
- 2 600 zł
- 735 zł / Czynsz
Mieszkanie na wynajem – Kraków – Dąbie – ul. Widok – 43,5 m2
- 2 200 zł
- 700 zł / czynsz
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków- Ruczaj – ul. Obozowa – 28 m2 – duży balkon i komórka lokatorska
- 2 200 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Sądowa – 2 pokoje – 50m2
- 670 000 zł
- 13 459 zł / m2
Garaż na sprzedaż – Kraków – Nowa Huta – ul. Łempickiego
- 95 000 zł
- 5 000 zł / m2
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – ul. Oboźna – 2 pokoje z antresolą
- 3 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Osiedle Oficerskie – ul. Narzymskiego – 2 pok
- 499 000 zł
- 11 341 zł / m²