Pełny ekran
Działka budowlana na sprzedaż – Pawlikowice – gm. Wieliczka – 17,55 ar – z pozwoleniem na budowę.
- 340 000 zł
Na sprzedaż – Kobielnik – gm. Wiśniowa – pow. myślenicki – dom letniskowy o pow. 160 m2 na działce 10 ar.
- 499 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Kazimierz – ul. Starowiślna – 37m2
- 650 000 zł
- 17 567 zł / m²
Garsoniera w stanie deweloperskim – II piętro, ul. Skałeczna – Kraków, Kazimierz
- 520 000 zł
Lokal usługowy do wynajęcia – Kraków – ul. Starowiślna – 3 pokoje – 56,7m2
- 6 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Grzegórzecka – 31,2m²
- 660 000 zł
- 21 153 zł / m²
Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia Kraków – Prądnik Biały – Mozarta
- 2 200 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – Al. Pokoju – 3 pokoje – 62,74m2
- 990 000 zł
- 15 779 zł
Na sprzedaż dom jednorodzinny na dużej działce – Kraków – ul. Miejscowa
- 1 500 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dąbie – ul. Widok – 3 pokoje – 53,6m²
- 788 000 zł
- 14 701 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Dąbie – ul. Półkole – 48m2 – 3 pokojowe
- 690 000 zł
- 14 375 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Grzegórzki – ul. Bobrowskiego – 30 m2 – 1 pokój
- 439 000 zł
- 14 633 zł / m²
Na sprzedaż – Kraków – Os. Na Wzgórzach – 2 pokoje – 41,96 m²
- 520 000 zł
- 12 392 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Łagiewniki – Aleksandra Fredry – 47,7m²
- 749 000 zł
- 15 604 zł / m²
Lokal do wynajęcia – Czarnochowice – Inwestycja “Złocień II” – 34 m2 – komórka lokatorska + miejsce postojowe
- 2 200 zł
Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Bieżanów – ul. Heleny – 4 pokoje – 63 m2
- 719 000 zł
Działka budowlana na sprzedaż – Kraków – Opatkowice – ul. Chlebiczna – 20,56 ar
- 359 000 zł
Dom na sprzedaż – Niepołomice – ul. Akacjowa – ok 150 m²
- 1 199 000 zł
- 7 588 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia – Kraków – Borek Fałęcki – ul. Zdunów – 2-pokojowe, 40 m2
- 2 300 zł